Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jest wiele obszarów w miejscu pracy, które tworzą idealne środowisko pracy. W dzisiejszych czasach, tworząc komfortowe i wspierające środowisko pracy, musimy myśleć nieszablonowo - nie chodzi tylko o meble biurowe i sale konferencyjne!

Pracownicy muszą mieć gdzie zrobić sobie przerwę, wyjść na chwilę i oczywiście muszą mieć gdzie zjeść lunch. Nigdy nie należy zachęcać pracowników do siedzenia przy biurku i jedzenia lunchu. Jest to nie tylko niehigieniczne, ale także nie daje im potrzebnej przerwy.

Dlatego w Twoim miejscu pracy powinna znaleźć się stołówka.

Nie oznacza to, że potrzebujesz ciemnego i obskurnego pomieszczenia, w którym ludzie będą siedzieć i przechowywać jedzenie w lodówce. Musisz zastanowić się, jak sprawić, by to miejsce było wygodne i pozwalało zapomnieć o pracy na pół godziny lub godzinę przeznaczoną na lunch.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się 4 cechom, które powinieneś uwzględnić w swojej stołówce, oprócz zwykłego wystroju biura korporacyjnego.

  • Wygodne siedzenia i stoły - Twoi pracownicy muszą czuć się komfortowo podczas spożywania lunchu, ale nie chodzi tylko o siedzenia - stoły są również niezbędne! W przeciwnym razie będą balansować na kolanach, a to będzie bardziej stresujące niż uspokajające.
  • Miejsce do przechowywania żywności - Potrzebne będą lodówki do przechowywania żywności, ale warto też pomyśleć o automatach do sprzedaży, a może nawet o małej kuchni, w której można gotować. Jeśli masz duże miejsce pracy, możesz pomyśleć o miejscu, w którym ludzie będą mogli kupować jedzenie.
  • Świeże powietrze i naturalne światło - W czasie przerwy ważne jest, aby zapewnić dostęp świeżego powietrza i dużo naturalnego światła. Ma to działanie uspokajające i pozwoli pracownikom na odpoczynek psychiczny, którego potrzebują przed powrotem do swoich foteli biurowych.
  • Rozrywka - Ten punkt nie oznacza głośnej muzyki ani telewizora z głośnym dźwiękiem. Może wystarczyć telewizor bez dźwięku lub muzyka w tle. Dobrym pomysłem są również urządzenia do ładowania telefonów.

Projektując swoją stołówkę w miejscu pracy, uwzględnij te cztery elementy i upewnij się, że wystrój jest spokojny i szykowny.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz