Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy na zewnątrz panuje upał, w środku też zawsze jest goręcej. Chyba że masz klimatyzację, oczywiście!

Kiedy pracujesz w biurze, musisz czuć się komfortowo, aby być jak najbardziej produktywnym. Biuro latem może być trudnym miejscem do pracy, ponieważ bardzo trudno jest się skupić i skoncentrować, gdy jest gorąco.

Duża część umożliwienia pracownikom poczucia komfortu niezależnie od pory roku sprowadza się do starannego planowania podczas projektowania biura. Jednak czasami ekstremalne upały powodują, że trudno sobie z nimi poradzić.

Aby dowiedzieć się, jak świat powinien radzić sobie z ekstremalnym upałem w ogóle, a nie tylko w biurze, sprawdź ten interesujący wykład TED.

Jeśli chcesz cieszyć się letnimi dniami pracy, a nie czekać do końca dnia, aby czuć się dobrze, sprawdź te pięć wskazówek, jak przetrwać gorący letni dzień w pracy.

Bądź nawodniony

To oczywiste, że powinieneś pić dużo wody i pozostać nawodniony przez cały dzień. Jest to istotne nie tylko dla wydajności, ale także dla zdrowia. Weź do biura butelkę z możliwością wielokrotnego napełniania i napełniaj ją kilka razy w ciągu dnia pracy.

Noś chłodne i luźne ubrania

Niezależnie od tego, czy w biurze obowiązuje dress code czy uniform, upewnij się, że wybierasz chłodne i luźne ubrania, w których Twoja skóra może oddychać. Letni strój biurowy jest zdecydowanie nastawiony na utrzymanie chłodu w czasie upałów.

Nie jest przyjemnie siedzieć przy biurku i czuć się nieswojo z powodu złego doboru garderoby.

Rób regularne przerwy

Nie będziesz w stanie skoncentrować się przez długi czas w upale, więc upewnij się, że robisz regularne przerwy i wykorzystaj je jako pretekst, aby pójść i napełnić swoją butelkę wody!

Zaczerpnij świeżego powietrza

Możesz nie chcieć wychodzić na zewnątrz, jeśli jest bardzo gorąco, ale świeże powietrze sprawi, że poczujesz się lepiej i będziesz bardziej produktywny. Po prostu pozostań w cieniu tak bardzo, jak to możliwe.

Użyj wentylatora biurkowego

Jeśli w Twoim biurze nie ma klimatyzacji, możesz poprosić o wentylator biurkowy. Dzięki temu będziesz mógł regulować swoją temperaturę bez konieczności polegania na oknach i dużych wentylatorach, które działają w całym pomieszczeniu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz