Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Aranżacja przestrzeni biurowej nie jest łatwym zadaniem. Z jednej strony oczekuje się, że biuro będzie funkcjonalną przestrzenią umożliwiającą i ułatwiającą pracę. Z drugiej zaś pełni również rolę reprezentacyjną, a jego wystrój mobilizuje pracowników i zachęca do bardziej wydajnej pracy. Meble i sprzęty biurowe, czyli podstawowe wyposażenie biura to nie wszystko! Niezwykle ważne są dodatki oraz wykończenia, a wśród nich ozdoby ścienne. 

A może okleina ścienna?

Okleiny ścienne to bardzo charakterystyczny element wystroju. Fantastycznie ożywiają przestrzeń i nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Do wyboru ogromna ilość wzorów i kolorów. Trzeba poważnie zastanowić się nad decyzją, która okleina zainspiruje pracowników, zaciekawi klientów i będzie swego rodzaju reklamą firmy. Możemy wybrać stylową okleinę w stylu retro albo zupełnie awangardowy wzór idealnie uzupełniający nowoczesne pomieszczenie. Motywy kwiatowe nadają wnętrzu przytulności. Z kolei rozmaite geometryczne i fantazyjne wzory to nowoczesny, ożywiający akcent. Ściany biura wcale nie muszą być nudne albo ozdobione jedynie firmowymi kalendarzami. Jeżeli nie znajdziemy interesującego nas wzoru okleiny, mamy możliwość stworzyć własny projekt. 

biuro

Zalety oklein ściennych

Malowanie biura i zmiana jego aranżacji bardzo często powoduje dezorganizację pracy. Tymczasem ozdobienie ścian okleiną to bardzo szybki i łatwy sposób na zupełnie nowy wygląd ściany w niedługim czasie. Nie musimy stosować jej na wszystkich ścianach. Wystarczy wybrać tę, która najbardziej będzie rzucała się w oczy. Możemy zastosować okleinę również na fragmencie lub kilku fragmentach ściany. Indywidualny motyw w gabinecie posłuży do spersonalizowania tego pomieszczenia. Z kolei zabawny nadruk w biurowej strefie relaksu, poprawi humor pracownikom. Ciekawe ściany w biurach, których pracownicy podejmują działania twórcze z pewnością zachęcą do kreatywności.

Funkcjonalność okleiny

Dekoracyjna funkcja okleiny jest sprawą oczywistą. Jednak zastosowanie takiej dekoracji ma również wymiar praktyczny. Okleina fantastycznie zabezpiecza ścianę zarówno przed zabrudzeniami, jak i uszkodzeniami. Oklejone ściany dłużej zachowują czystość, niż te, które pomalowano farbą, zwłaszcza w jasnych kolorach. Można je także szybciej odnowić. Trzeba zaznaczyć, że wśród całej palety oklein ściennych nie brakuje również takich, które przeszły najwyższe testy jakości oraz próby ogniowe i odpornościowe. Przy oryginalnym wystroju wnętrza, możemy, zatem zyskać doskonałe zabezpieczenie ścian biurowych. 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz