Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Krzesła konferencyjne to podstawowy element większych wnętrz biurowych. Meble tego rodzaju wykorzystywane są również w gabinetach oraz salach biznesowych. Ich zdecydowaną zaletą jest zastosowany kształt i profil, który umożliwia szybkie sztaplowanie. W ten sposób, po zakończonym spotkaniu, wystarczy nałożyć krzesła na siebie. Istnieją też krzesła z pulpitami przeznaczone do stałych sal konferencyjnych, a więc bez konieczności składania ich za każdym razem. W sklepie Meblicante każdy znajdzie coś dla siebie.

Sala konferencyjna jest bardzo ważna z punktu widzenia działania firmy. W końcu to w niej odbywają się spotykania z klientami, ustala się warunki współpracy czy też omawia ważne kwestie ze współpracownikami. Jeśli chcemy, aby dane wnętrze zapewniało wysoki komfort osobom przebywającym w sali, warto poświęcić czas na to, aby dobrać właściwe krzesła konferencje.

sala konferencyjna

Bogata oferta

W sklepach internetowych znajdziemy różnego rodzaju krzesła. Od form mocno klasycznych i bardzo prostych do krzeseł odbiegających od tradycyjnego spojrzenia na meble przeznaczone do przestrzeni konferencyjnych. Obecnie projektanci nie ograniczają się do stworzenia prostego krzesła na czterech nogach, ale stosują również płozy oraz kółka. Wykorzystanie różnego rodzaju obić oraz różnych gam kolorystycznych pozwala na ożywienie wnętrza bezosobowej sali konferencyjnej. Pomieszczenie wypełnione ciekawymi meblami sprawi, że przebywającym tak użytkownikom będzie lepiej się pracować i dyskutować. Spora część modeli to również krzesła obrotowe i fotele gabinetowe, przez co bez problemu można wyposażyć pomieszczenie biurowe lub gabinet, stosując jedną, spójną stylistykę.

Wszystko zależy od charakteru wnętrza

Jeśli pomieszczenie, w którym chcemy używać krzeseł konferencyjnych ma spełniać różne funkcje, lepiej zainwestować w proste meble, które będzie łatwo sztaplować. Wówczas należy wybrać krzesła lekkie i na czterech nóżkach. Jeśli jednak nie mamy zamiaru przemieszczać krzeseł i sala konferencyjna będzie taka docelowo, możemy zdecydować się na bardziej trwałe rozwiązania. Oryginalnie i elegancko prezentują się meble w stylu retro, nawiązujące do stylistyki lat 60. i 70. Sala konferencyjna nie musi jednak prezentować się tradycyjnie i elegancko. To jakiego rodzaju design wybierzemy zależy od przeznaczenia sali. Jeśli w danym miejscu będą odbywać się burze mózgów pracowników kreatywnych, dobrze postawić na żywe kolory i nieoczywiste formy. Z kolei jeśli sala ma służyć debatom, konferencjom i sesjom naukowym lepiej postawić na meble stonowane i komfortowe.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz