Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli chcesz uniknąć prokrastynacji i być produktywnym, musisz dobrze zorganizować swój czas. Wszyscy wiemy jednak, że w ciągu jednego dnia mogą pojawić się pilne zadania, które staną się poważnym wyzwaniem dla wszystkich terminów, które musisz dotrzymać.

Sposobem na obejście tego problemu jest zaakceptowanie faktu, że czasami dzień nie układa się tak, jak sobie zaplanowałeś, ale także upewnienie się, że korzystasz z technik zarządzania czasem. Organizując swój czas i upewniając się, że postępujesz zgodnie z ustaloną techniką, łatwiej będzie Ci skończyć to, co musisz zrobić i uniknąć prokrastynacji - wszyscy wiemy, jak bardzo może to być stresujące i niekorzystne!

Więc, podczas gdy ty siedzisz przy twój minimalistycznym biurku, ty całkowicie decluttered i ty jesteś pragnący skupiać dobrze, jaki czasu zarządzanie techniki ty powinieneś próbować? Let's check out cztery najłatwiejszych i najbardziej skutecznych.

Listy rzeczy do zrobienia i ustalanie priorytetów

Jest to najprostsza ze wszystkich technik zarządzania czasem, ale bardzo skuteczna. Zasadniczo zapisujesz wszystkie zadania, które musisz wykonać w danym dniu i nadajesz im priorytety w kolejności ważności. Pracujesz przez nich w tej kolejności i zaznaczasz je, jak idziesz. Prawdopodobnie zauważysz, że kiedy coś odhaczysz, poczujesz prawdziwy przypływ osiągnięć, co pobudzi cię do następnego zadania.

Technika Pomodoro

Idea tej techniki polega na tym, że pracujesz w określonych przedziałach czasowych i masz regularne przerwy. W ten sposób Twój mózg ma szansę zregenerować się, zanim przejdziesz do następnej szczeliny. Ustaw alarm i pracuj przez 25 minut w sposób skoncentrowany. Następnie zrób 5-minutową przerwę i ponownie włącz alarm. Powtórz ten schemat dla zestawu 4 pomodoros, tj. 4 zestawy po 25 minut, a następnie zrób sobie dłuższą przerwę, trwającą od 15 do 30 minut.

Zjedz żabę

Nie martw się, to nie ma nic wspólnego z prawdziwymi żabami i na pewno ich nie jesz! Chodzi o to, abyś najpierw pozbył się zadania, na które nie masz ochoty. Sprawdź ten film dla bardziej szczegółowego wyjaśnienia.

Scheduling

Jest to kolejna prosta technika zarządzania czasem, która pozwala być bardziej produktywnym. Zamiast dodawać zadania do ciągle rosnącego in-tray, zamiast tego zaplanuj czas w swoim kalendarzu, aby faktycznie je wykonać, jak tylko pojawią się na twojej drodze. Musisz być realistą, kiedy planujesz i upewnij się, że poświęcasz im odpowiednią ilość czasu w swoim kalendarzu. I, musisz się upewnić, że faktycznie je wykonasz!

Te cztery metody zarządzania czasem są bardzo łatwe do naśladowania i mogą pomóc Ci w uniknięciu tej strasznej prokrastynacji!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz