Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Praca zdalna nabiera coraz większego tempa. Coraz więcej osób decyduje się na pracę z dala od swojego zwykłego fotela biurowego. Prawdopodobnie tendencja ta będzie się utrzymywać, ponieważ wydaje się, że praca hybrydowa stanie się przyszłością, dzięki temu, że pokazano nam jej namiastkę podczas pandemii.

Prawda jest jednak taka, że nie ma jednej uniwersalnej metody pracy. Niektórzy ludzie wolą pracować przy biurku dzień po dniu. Lubią mieć wokół siebie komercyjną przestrzeń biurową i odkrywają, że daje im to potrzebny rozdział między życiem domowym a zawodowym. Lubią też spędzać czas ze swoimi współpracownikami.

Inne osoby wolą jednak pracować zdalnie, ponieważ uważają, że pomaga im to zachować równowagę między życiem prywatnym i zawodowym w inny sposób. Lubią swobodę wyboru miejsca pracy i uważają, że są bardziej produktywni, gdy decydują się na taki sposób pracy.

Dla wielu pracowników zdalnych przestrzenie coworkingowe stały się normą. Zrozumienie, jak wyjaśnić pojęcie coworkingu, może być trudne dla kogoś, kto nigdy nie miał z nim do czynienia. Ale ogólnie rzecz biorąc, przestrzenie coworkingowe nie różnią się od zwykłych biur; są po prostu zajmowane przez profesjonalistów z różnych firm, w tym freelancerów, którzy wykonują swój dzień pracy.

Ale oczywiście wiemy, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Dużo uwagi poświęcamy pozytywnym stronom coworkingu, ale co z wadami? Warto o nich wiedzieć, aby podjąć wyważoną decyzję, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie, czy nie.

  1. Coworking może być rozpraszający - Przestrzenie coworkingowe są zazwyczaj duże i pełne ludzi. Już to samo w sobie mówi, że będzie tam ruchliwie i głośno. Jeśli łatwo się rozpraszasz, być może przestrzenie coworkingowe nie są dla Ciebie.
  2. Nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca - Profesjonalne przestrzenie coworkingowe mają system rezerwacji, aby zapewnić wystarczającą liczbę biurek dla osób, które przychodzą danego dnia. Jeśli jednak zakładasz temat coworkingu w swoim profesjonalnym biurze, musisz mieć pewność, że jeśli wszyscy pojawią się tego samego dnia, będzie wystarczająco dużo miejsca. Może to być trudne do osiągnięcia.
  3. Coworking nie wszystkim odpowiada - Niektórzy ludzie wolą ustaloną rutynę, a to oznacza codzienne siedzenie przy określonym biurku, korzystanie z tych samych mebli do sali konferencyjnej itp. Nie ma w tym nic złego, ale oznacza to, że w takim przypadku coworking nie będzie dla tej konkretnej osoby.
  4. Menedżerowie nie mają pełnej kontroli - Niektórzymenedżerowie lubią mieć kontrolę nad tym, kto w danym momencie przebywa w biurze. Coworking nie pozwoli im na taką kontrolę.

To prawda, że coworking i ogólnie praca zdalna mają wiele plusów, ale należy również wziąć pod uwagę cztery minusy.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz