Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Minęły już czasy, gdy istniał tylko jeden typ biura. Kilkadziesiąt lat temu jedynym typem biura, jakie widzieliśmy, było standardowe biuro pracujące od 9 do 5, zwykle z kilkoma biurkami ustawionymi w schludnym rzędzie. W dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych projektów, które są dostosowane do rosnących i stale zmieniających się potrzeb pracowników.

Od biur zwinnych po ogromne biura o otwartym planie, mamy teraz do czynienia z biurami przekształcalnymi.

Biuro z możliwością przekształcenia wygląda podobnie jak przestrzeń coworkingowa, ale jest to wspólna przestrzeń robocza, z której korzystają pracownicy jednej konkretnej firmy, w zależności od potrzeb. Tego typu firma prawdopodobnie będzie zachęcać do elastycznego sposobu pracy - wiele osób będzie pracować w biurze, niektórzy w domu, a jeszcze inni w innym miejscu. Jednak w niektórych momentach w ciągu tygodnia niektórzy z tych pracowników, a może nawet wszyscy, będą chcieli pracować w biurze. W takim przypadku należy zapewnić wystarczającą ilość mebli biurowych, aby pomieścić wszystkich, którzy będą pracować w biurze.

Biura z możliwością przekształcenia to nowoczesne przestrzenie, w których wykorzystuje się innowacyjne meble, takie jak biurka z ławkami, kabiny i kapsuły biurowe, meble do pracy na przerwach i biurka stojące.

Jakie są więc główne zalety posiadania przekształcalnego biura?

  • Pozwala na elastyczną pracę - Nie każdy chce siedzieć przy biurku każdego dnia. Wzrost elastyczności pracy oznacza, że biura muszą się dostosować, a przekształcalne biura pozwalają ludziom pracować w sposób, który im odpowiada.
  • Przestrzeń do współpracy - przekształcalne biura są bardzo towarzyskie, a to oznacza, że są idealne do zwiększenia ilości współpracy w firmie.
  • Zmniejszone koszty ogólne - Jest bardzo mało prawdopodobne, że wszyscy pracownicy będą chcieli pracować w biurze w danym dniu, ale jeśli tak się stanie, jest tam miejsce. W związku z tym mniejsze jest zapotrzebowanie na energię elektryczną i ogrzewanie, co obniża koszty ogólne.
  • Tworzy dobre pierwsze wrażenie - Każdy, kto wejdzie do Twojego biura, odniesie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, ponieważ biuro z możliwością przekształcenia jest nowoczesne i innowacyjne. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne w biznesie.

Praca w takim biurze może być bardzo pozytywnym i przyjemnym doświadczeniem. Choć nie jest to rozwiązanie dla każdego, jest to bardzo nowoczesny i przydatny krok, który każda firma powinna rozważyć.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz