Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli rozważasz stworzenie przestrzeni coworkingowej w swoim biurze lub szukasz najlepszych opcji coworkingowych w swojej okolicy, jakie rodzaje mebli biurowych powinny znaleźć się w tej przestrzeni?

Wspólne przestrzenie do pracy to nie to samo, co zwykłe biura. Są to miejsca, w których w ciągu jednego tygodnia może przebywać niezliczona liczba różnych osób. W takim przypadku należy zapewnić dużą elastyczność, aby praca we wspólnym biurze była wygodna i wydajna.

Oto pięć mebli biurowych, których warto szukać w wybranej przez siebie przestrzeni coworkingowej lub uwzględnić je w przestrzeni, którą właśnie projektujesz.

  1. Długie biurka z długimi stołami - Idealnie nadają się do oszczędzania miejsca, ale są też dobrym rozwiązaniem do współpracy. Pracownicy mogą korzystać z własnych laptopów lub zestawów komputerowych, które są już na miejscu i siedzą obok siebie. Konieczne będzie zainstalowanie punktów ładowania na środku, ale jest to elastyczny i sprzyjający współpracy sposób aranżacji biurek.
  2. Ergonomiczne krzes ła - tego typu krzesła są w pełni regulowane, co jest niezbędne we wspólnej przestrzeni biurowej. Nie każdy potrzebuje tego samego typu krzesła i jeśli chcesz uniknąć sytuacji, w której pod koniec dnia ktoś będzie zmagał się z bólem pleców, musi mieć możliwość dostosowania ustawień krzesła do własnych potrzeb.
  3. Biurka zregulacją wysokości lub biurka stojące - Istnieje wiele dowodów na to, że rutynowe wykonywanie rutynowych czynności w pozycji siedzącej i stojącej może być korzystne dla zdrowia i wydajności. Biurka z regulowaną wysokością pomagają w realizacji tego celu i mogą być również wykorzystywane jako narzędzia do współpracy.
  4. Kabiny biurowe - Przestrzenie coworkingowe są zazwyczaj dość ruchliwe i czasami głośne. W takim przypadku ludzie mogą potrzebować miejsca, w którym znajdą odrobinę prywatności i ciszy. Idealnym rozwiązaniem są kabiny biurowe.
  5. Meble do przerw - Miejsca do przerw wyposażone w dobrej jakości meble są dobrym dodatkiem do każdej przestrzeni coworkingowej. Takie miejsca są idealne do nawiązywania kontaktów i współpracy.

Stworzenie przestrzeni coworkingowej lub nawet zaprojektowanie zwinnego biura wymaga dobrej jakości mebli biurowych, które zostały dokładnie przemyślane pod kątem konkretnych potrzeb. Powyższe pięć opcji to dobre punkty wyjścia i rzeczy, na które z pewnością należy zwrócić uwagę przy wyborze przestrzeni coworkingowej do pracy w danym dniu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz