Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Większość firm poświęca wiele czasu na projektowanie biur firmowych i słusznie. Istnieją jednak inne części Twojego miejsca pracy, które również zasługują na dużą uwagę. Jedną z nich jest recepcja.

Pod wieloma względami przestrzeń recepcyjna jest naprawdę istotna. Jest to pierwsze miejsce, do którego ludzie wchodzą, gdy odwiedzają Twoje miejsce pracy. To tutaj powstaje ich pierwsze wrażenie, a wszyscy wiemy, jak jest ono ważne!

Jeśli Twoja recepcja jest źle zaprojektowana, a recepcjonista nieuprzejmy lub nieprofesjonalny, ludzie nie będą chcieli ponownie współpracować z Tobą. To takie proste. Jeśli jednak masz dobrze zaprojektowaną i wygodną recepcję oraz profesjonalnego recepcjonistę, który dokładnie wie, jak pomóc gościom, masz duże szanse na to, że ludzie będą mieli pozytywne pierwsze wrażenie i pozostaną przy Twojej firmie, a nie przy konkurencji.

Aby szybko zaczerpnąć inspiracji, zapoznaj się z tymi innowacyjnymi stanowiskami recepcyjnymi.

Może masz już kilka pomysłów na to, jak chcesz zaprojektować swoją recepcję, a może po prostu chcesz zmienić kilka rzeczy tu i ówdzie. W takim razie przyjrzyjmy się pięciu sposobom, dzięki którym Twoja recepcja zyska na atrakcyjności.

  • Wygodne i innowacyjne siedzenia - Nie musisz pozostać przy zwykłych twardych krzesłach. Nie są one zbyt wygodne i nie pokażą Cię w najlepszym świetle. Zamiast tego poszukaj siedzisk do recepcji, które są wykonane z tkaniny i łatwe do czyszczenia. Dobrym wyborem są sofy, ale dla osób, które wolą siedzieć same, konieczne są również oddzielne miejsca siedzące.
  • Fajna recepcja - zakrzywione biurka, kwadratowe biurka, w kształcie litery L, lista jest długa. Recepcja powinna być centralnym punktem recepcji i oczywiście recepcjonista powinien być tak profesjonalny i gościnny, jak to tylko możliwe.
  • Automatyczny system odp rawy - Nie wszystkie firmy będą mogły skorzystać z tej opcji, ale jeśli jest to możliwe, automatyczny system odprawy jest dobrym wyborem. Pokazuje on, że firma jest nowoczesna i innowacyjna. Upewnij się jednak, że system jest łatwy w obsłudze, w przeciwnym razie może to wywołać bardzo negatywne wrażenie.
  • Rozrywka - telewizory, czasopisma, muzyka, napoje - to wszystko pozwala zająć gości w oczekiwaniu na wizytę. Należy jednak pamiętać, aby telewizory i muzyka nie były zbyt głośne i zawsze podawać odpowiednie treści.
  • Wystrójpasujący do marki - Jedną z najważniejszych rad przy projektowaniu recepcji jest upewnienie się, że jest ona zgodna z charakterem firmy i jej ofertą.

Robiąc wszystko, co w Twojej mocy, aby stworzyć najlepszą wersję recepcji, pomożesz swoim gościom wywrzeć to najważniejsze pozytywne pierwsze wrażenie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz