Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego projektu dla Twojego biura, musisz się dobrze zastanowić. Nie ma tutaj opcji "jeden rozmiar dla wszystkich". Każde biuro jest inne, ma różne potrzeby, różne rozmiary, różne kształty i różne budżety. To również sprowadza się do rodzaju pracy, którą wykonujesz w biurze i ile osób siedzi na swoich krzesłach biurowych w przestrzeni.

Istnieje niezliczona ilość opcji, na które możesz spojrzeć, ale jedną z nich, która jest bardzo popularna, jest biophilic office design.

Biophilic office design jest wtedy, gdy dodajesz elementy natury do swojej przestrzeni. Tak więc, możesz mieć rośliny biurowe, możesz nawet mieć duże drzewo w środku biura, możesz mieć wodotrysk w rogu lub możesz zdecydować się na żywą ścianę z mchu. Na pewno biophilic design wymaga trochę konserwacji, ale naprawdę wygląda tak samo.

Inną zaletą birofilskiego wystroju jest to, że ma on wiele korzyści dla zdrowia i produktywności. Rośliny biurowe (jeśli tylko wybierzesz te odpowiednie) nie tylko pomagają w oczyszczaniu powietrza, ale także dodają poczucia spokoju i pogody ducha w biurze. To bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu i niepokoju w miejscu pracy. Kiedy biuro jest znacznie mniej stresującym miejscem, wydajność wzrasta i oczywiście Twoi pracownicy są szczęśliwsi i zdrowsi.

Istnieje wiele różnych opcji, jeśli chodzi o biophilic. Możesz po prostu mieć kilka roślin w biurze i to wszystko, albo możesz pójść na całość i pozwolić Matce Naturze naprawdę pójść do miasta. Zobaczcie ten film, który pokazuje bardzo biofiliczny wybór. Może się to wydawać ekstremalne, ale pokazuje, jak daleko można się posunąć z tego typu motywem.

Jeśli masz minimalistyczne wnętrze biurowe, elementy natury w nim zawarte mogą naprawdę dodać małych akcentów kolorystycznych i przynieść Ci wspomniane wcześniej korzyści. Czy jednak biofiliczny wystrój biura jest dla każdego? Oczywiście, że nie, nic nie jest.

Chodzi o znalezienie odpowiedniej opcji dla siebie. Tylko Ty wiesz, co będzie działać, a co nie. Jednakże, myślenie o dodaniu ukłonów w stronę natury w Twojej przestrzeni jest bardzo pozytywnym krokiem. Nie jest to kosztowne i tak długo, jak jesteś przygotowany na podlewanie i przycinanie od czasu do czasu, sprawi, że Twoje biuro będzie spokojne i bardzo atrakcyjne dla gości.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz