Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Każdy chce czuć się szczęśliwy w swojej pracy. To znacznie ułatwia życie i pozwala skupić się na tym, co może przynieść przyszłość, jeśli chodzi o rozwój kariery. Oczywiście oznacza to również, że można nawiązać przyjaźnie z kolegami z pracy, a całe doświadczenie staje się o wiele przyjemniejsze niż mogłoby być w innym przypadku.

Jednak utrzymanie pozytywnego nastawienia w pracy może być trudne, gdy pojawiają się negatywne sytuacje. W ciągu jednego tygodnia pracy prawdopodobnie doświadczysz kilku trudnych problemów. Na przykład, możesz mieć nieporozumienie z kolegą, możesz otrzymać bardzo napięty termin od kierownika lub możesz mieć do czynienia z niezadowolonym klientem. To wszystko może sprawić, że ktoś poczuje się nieco negatywnie w swojej sytuacji zawodowej, nawet jeśli tylko przez krótki czas.

Możesz jednak pokonać te wyzwania i uniknąć poczucia, że jesteś przez nie zdołowany, jeśli nauczysz się, jak zmienić negatywne myśli w pozytywne. Dobrym sposobem na to jest zastosowanie reframingu.

Reframing to popularna technika terapii poznawczo-behawioralnej, która polega na zastąpieniu negatywnej myśli pozytywną. Następnie powtarzasz nową myśl, aby pomóc Twojemu mózgowi przeskoczyć do nowej myśli przed starą.

Problem? Reframing jest bardzo skuteczny, ale nie pojawia się z dnia na dzień. To coś, co wymaga czasu i jeśli jesteś niecierpliwy, możesz się poddać, zanim efekty zaczną być widoczne.

Decyzja o staniu się bardziej pozytywną osobą to podróż. Przyniesie Ci to korzyści nie tylko w życiu zawodowym, ale także poza nim. Zauważysz, że widzisz możliwości zamiast problemów, a interakcje społeczne będą znacznie przyjemniejsze. Więc, czy reframing jest szybkim rozwiązaniem? Nie, ale jest to coś, co jest więcej niż warte wysiłku.

Następnym razem, gdy doświadczysz problemu w pracy, spróbuj utrzymać to pozytywne nastawienie. Zamiast panikować i zakładać, że wszystko tego dnia jest zrujnowane, poszukaj pozytywów i skup się na nich. Zignoruj wszystkie inne negatywne myśli, które zaczynają wirować w twoim umyśle i mocno skup się na srebrnej podszewce. Zauważysz, że z wysiłkiem i czasem twój mózg zrobi to automatycznie i nie będziesz musiał się starać tak bardzo.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz