Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Hoker to meble, które w pierwszej myśli kojarzą się raczej z barem niż z biurem. Na szczęście aranżacja współczesnych przestrzeni biurowych znacznie zmieniła się w przeciągu ostatniej dekady. Obecnie panują trendy polegające na wprowadzaniu bardziej nieoczywistych rozwiązań zapożyczonych z innego rodzaju wnętrz użytkowych i innych lat. Do tego dochodzą względy estetyczne i ergonomiczne. Współczesne biuro ma prezentować się jako kuźnia kreatywności i wyobraźni, gdzie dba się o dobre samopoczucie pracownika. Hoker to nie tylko oryginalny i wygodny mebel, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny.

Dzisiejsze wnętrza biurowe w niczym nie przypominają bezosobowych boksów z lat 90, gdzie stłoczeni pracownicy szybko pogrążali się w monotonni codziennej pracy, tracąc wszelki zapał. Skutkowało to mniejszą wydajnością i brakiem zaangażowania. Między innymi dlatego projektanci wnętrz biurowych stawiają na takie rozwiązania, które stymulują do bardziej kreatywnej pracy i chronią przed popadnięciem w nużącą monotonię. Poza stanowiskiem pracy w postaci biurka, w firmach znajdują się również wspólne przestrzenie projektowe, kuchnie i kawiarnie, w których o wiele lepiej niż krzesła czy fotele biurowe sprawdzą się właśnie hokery.

hokery

Nowoczesny pomocnik projektanta

Jeśli Twoi projektanci spędzają wiele czasu przy stole kreślarskim, warto zainwestować w hoker. Praca na nim jest wygodniejsza, ponieważ pozwala na swobodne ruchy podczas procesu twórczego. W ofercie Meblicante znajdziemy model Spin, czyli obrotowy hoker o surowym i nowoczesnym wyglądzie, który świetnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Produkt jest wyjątkowo funkcjonalny dzięki regulowanej wysokości. Zwolennicy barwnych kontrastów mogą zdecydować się na lekki i stabilny hoker SIM, którego stelaż wykonano ze stali nierdzewnej. Jego prosta i minimalistyczna forma przełamana jest intensywnym kolorem siedziska.

Na przerwie

Jeśli urządzać wspólną kuchnię pracowniczą i zależy Tobie na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, warto wykorzystać hokery. Poza stołem z krzesłami, możesz dostawić je do oddzielnej lady tworząc dodatkowe miejsce do siedzenia. W tej roli świetnie sprawdzi się model Lobo, który charakteryzuje się wyprofilowanym okrągłym kubełkiem oraz podstawą typu talerz.

Klasyczna elegancja

Hoker może być też meblem wysmakowanym i eleganckim. Modele Wood należą do rodziny Vincent, tworzącej eleganckie siedziska, których kubełki umieszczone są na okrągłej metalowej bazie. Wykończenie możemy wybrać spośród tapicerowanych nakładek, laminatu lub okleiny modyfikowanej. Sprawdzą się świetnie we wnętrzach recepcyjnych, gdzie interesanci oczekują na przyjęcie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz