Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć szczęśliwe i przyjemne doświadczenie pracy dla swoich pracowników, ale czy kiedykolwiek myślałeś o wypróbowaniu roślin biurowych?

Nie, rośliny są nie tylko ładne do oglądania. W rzeczywistości mają wiele korzyści zdrowotnych, a także pomagają stworzyć pozytywne i podnoszące na duchu nastawienie wokół.

Kiedy skupiasz się na wprowadzeniu elementów natury do swojego biura, nazywa się to biophilic office design. Możesz to zrobić skupiając się na kolorach takich jak brązowy, zielony, kremowy itp. Możesz też pójść na całość i wprowadzić do swojej przestrzeni żywą ścianę. Możesz również spojrzeć na materiały, wybierając raczej drewno niż plastik. Zasadniczo chcesz iść tak naturalne, jak to możliwe.

Kiedy wprowadzasz rośliny biurowe do swojej przestrzeni, pomagasz oczyścić powietrze (w zależności od wybranej rośliny), zwiększyć produktywność i pomóc uczynić przestrzeń bardziej pozytywną i uspokajającą. Jeśli chodzi o utrzymanie pozytywnego nastawienia w pracy, rośliny biurowe mogą być bardzo łatwym i opłacalnym sposobem na osiągnięcie celu.

Oczywiście, nie wszystkie rośliny biurowe są jednakowo skuteczne. Sprawdź ten film, który przedstawia niektóre z najlepszych roślin do umieszczenia w biurze.

Tworzenie najlepszego doświadczenia w pracy dla swoich pracowników jest ważne na wielu poziomach. Szczęśliwi pracownicy są zdrowsi i bardziej wydajni. To jest dobre dla Twojej firmy, ale na poziomie osobistym, oczywiście chcesz, aby Twoi pracownicy cieszyli się czasem, który spędzają przy swoich krzesłach biurowych, a nie bali się każdego ranka, kiedy muszą udać się do biura.

Pamiętaj, aby poprosić o ich wkład w to, co chcieliby zobaczyć w biurze też. Być może mają jakieś pomysły na nowe meble biurowe, które chcieliby włączyć, lub mogą chcieć rzucić pomysł na nową strategię pracy całkowicie. Jeśli twoje biuro ma nieco negatywne odczucia w tej chwili, możliwe jest, że pracownicy nie czują się zdolni do mówienia. Pytając, dajesz im szansę, aby to zrobili i dajesz wszystkim możliwość zmiany.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz