Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Spójrz na swoje biurko. Czy rzeczywiście widzisz jego powierzchnię, czy też jest ono pokryte papierami, plikami i innymi rzeczami, które regularnie tam siedzą?

Jeśli nie możesz wyczyścić swojego biurka każdego dnia, to czas zacząć je zagracać. Nie musisz od razu iść w stronę minimalizmu w wystroju biura, możesz po prostu poprosić swoich pracowników, aby odgruzowali swoje biurka i nie zasypywali ich niepotrzebnymi przedmiotami. W końcu jednym z głównych elementów minimalizmu jest brak bałaganu i nieporządku.

Czy wiesz, że to, jak zorganizowane jest Twoje biurko, mówi bardzo wiele o Tobie jako pracowniku? Mówi innym ludziom, jak bardzo jesteś zorganizowany, lub niezorganizowany, w zależności od przypadku. Możesz myśleć, że pracujesz lepiej, gdy otacza cię bałagan, ale to mówi innym, że nie radzisz sobie z ilością pracy, którą masz.

Sprawdź tę infografikę, która mówi o tym, co twoje biurko mówi o tobie.

Źródło - https://blog.marketo.com/2013/07/what-your-desk-says-about-you-infographic.html

Przez decluttering, możesz powiedzieć ludziom, że masz minimalistyczne biurko. Tak, możesz ubiegać się o ten tytuł!

Ale, jak ty możesz decluttering w prawym sposobie? Ja no jest o właśnie pchać wszystko w kreślarz i nigdy otwierający je!

  • Bierze każdy rzecz daleko od twój biurka i czyści powierzchnię prawidłowo
  • Pyta yourself co ty naprawdę potrzebujesz i tylko utrzymywać tamte rzeczy
  • Jakieś przedmioty, których nie potrzebujesz, co powinieneś z nimi zrobić? Czy masz papiery, które trzeba złożyć lub zniszczyć? Upewnij się, że pozbywasz się rzeczy w sposób właściwy i bezpieczny
  • Jeśli się nad czymś zastanawiasz, zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio tego używałeś. Jeśli minęło więcej niż kilka miesięcy, to znaczy, że nie jest Ci to potrzebne.
  • Co z przedmiotami osobistymi, takimi jak zdjęcia rodzinne? Możesz mieć jedno - cokolwiek więcej i masz kolaż
  • Pamiętaj o czyszczeniu powierzchni biurka pod koniec każdego dnia, przecierając je chusteczką antybakteryjną.

Oczywiście możesz się upewnić, że inne rzeczy na biurku są uporządkowane - co powiesz na skrzynkę mailową? Nie zostawiaj tam wiadomości, których nie potrzebujesz. Albo usuń je lub przenieś do folderu, który jest specyficzny dla jego tematu. Decluttering jest narzędziem mindset i to sprawi, że będziesz o wiele bardziej produktywny.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz