Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Minimalizm jako koncepcja ma swoich miłośników i nienawistników. Jest wielu, którzy tak naprawdę nie mają zbyt wiele opinii na jego temat w obu kierunkach, ale to utknęło na tak długo, że musi mieć jakieś całkiem dobre korzyści dołączone do niego, prawda?

Jeśli chodzi o zdrowie, produktywność i atrakcyjność, minimalizmowi nie można zaprzeczyć. Jednak wciąż jest wiele osób, które są dość sceptycznie nastawione do pracy w minimalistycznym biurze i zakładają, że jest to zimne i nieprzyjazne miejsce. A tak wcale nie jest.

Istnieje wiele fałszywych założeń na temat tego typu projektów biurowych, ale minimalistyczne wnętrze biurowe nie musi być zimne i kliniczne; może być tak samo ciepłe i przyjazne jak każde inne biuro. Cała idea polega na oszczędzaniu miejsca i odpadów. Nie chodzi o to, aby ograniczyć się do skrajnego minimum i uczynić wszystko niewygodnym i nieprzyjaznym.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wystroju biura, ale niektórzy z Twoich pracowników nie są tak chętni, przyjrzyjmy się kilku sposobom, w jaki możesz sprzedać im minimalistyczny pomysł, wyjaśniając korzyści, które pojawią się na ich drodze.

Zdrowsza i bezpieczniejsza przestrzeń

Jedną z głównych korzyści, że często dostaje pomijane jest to, że minimalistyczne biuro może być znacznie bezpieczniejsze miejsce i zdrowsze jeden zbyt. Z mniej mebli biurowych zagracania się w pokoju, pracownicy mogą chodzić w obrębie potykając się i walenie w rzeczy. Ten typ biuro jest także o wiele łatwiejsze do czyszczenia, ponieważ jest mniej bałaganu, co czyni go mniej bezpiecznej przestrzeni dla brudu i błędów.

Bardziej produktywne biuro

Jedną z największych korzyści z minimalistycznej konstrukcji biurowej jest to, że czyni przestrzeń i pracowników bardziej produktywne. Mniej bałaganu, łatwiejszy sposób pracy i bardziej elegancki design tworzy o wiele bardziej produktywne środowisko. Nie wiesz jak? Zobacz ten film.

Mniej stresu dookoła

Jednym z celów tego typu projektu jest bycie spokojniejszym i mniej stresującym. Wystrój jest pozbawiony i uspokajający, być może z roślinami biurowymi, aby dodać do bezstresowego podejścia. Wszystko jest zmniejszone i łatwiejsze do pracy, a wszystko to składa się na znacznie mniej stresujące środowisko pracy dla pracowników. Nie ma w tym nic złego!

Smukły i atrakcyjny wygląd

To jest nowoczesny i elegancki projekt. Na pewno, to nie musi być zwykły biały i kliniczne, może mieć pops kolorów i dzieł sztuki na ścianach, ale to skalowane z powrotem i mniej "zajęty" w projekcie. Oznacza to, że jest supernowoczesny i naprawdę wygląda imponująco, kiedy wchodzisz do środka. O wiele lepiej i przyjemniej pracuje się w nowoczesnym i atrakcyjnym biurze, a także tworzy ono najlepsze pierwsze wrażenie na odwiedzających.

Minimalizm prawdopodobnie zawsze będzie miał swoich wątpiących, ale sprzedając go do nich w najbardziej pozytywny sposób, może być w stanie przekonać ich inaczej!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz