Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Czy słyszałeś powiedzenie "fake it 'til you make it"? Prawdopodobnie tak.

Możesz założyć, że nic w tym nie ma, ale prawda jest taka, że im bardziej zmuszasz się do uwierzenia w coś, tym bardziej prawdopodobne jest, że rzeczywiście weźmiesz to na pokład.

Chodzenie do pracy może być czymś, co robisz tylko dla swojej miesięcznej pensji, ale większość z nas faktycznie chce cieszyć się rzeczy, które robimy też. Chcemy siedzieć przy naszych biurkach i znaleźć jakieś pozory satysfakcji, nawet jeśli nie dzieje się to codziennie.

Jeśli idziesz do pracy i czujesz się przygnębiony, musisz zadać sobie pytanie dlaczego. Czy jest to Twoja sytuacja w pracy, czyli meble biurowe i wystrój przestrzeni, w której spędzasz większość czasu, czy też jest to coś głębszego? Czy dogadujesz się ze swoimi współpracownikami? Czy uważasz swojego przełożonego za inspirującego i dobrego słuchacza? Czy rzeczywiście lubisz pracę, którą wykonujesz?

Jeśli zmagasz się z tymi pytaniami, być może nadszedł czas, aby zastanowić się głębiej nad rodzajem pracy, którą chcesz wykonywać. Bycie pozytywnie nastawionym do pracy nie zawsze jest łatwe w 100%, ale znalezienie powodu, dla którego czujesz się negatywnie w pracy przez większość czasu jest kluczowe.

Dla większości ludzi jednak, jest to po prostu cały problem poniedziałkowego bluesa. Wszyscy cierpimy na niego od czasu do czasu i jest prosty sposób, aby spróbować go zwalczyć - uśmiechnij się.

Tak, nawet jeśli nie czujesz, że naprawdę chcesz się uśmiechnąć, po prostu to zrób. Im więcej udajesz, tym bardziej zaczniesz powoli czuć się szczęśliwszy i bardziej pozytywny w wyniku. To nie stanie się od razu, więc nie bądź przygnębiony, jeśli nie czujesz się natychmiastowo upbeat. Z czasem zauważysz efekty.

Spróbuj!

Jeśli chcesz poczuć się bardziej pozytywnie w pracy i nie masz żadnego szczególnie głęboko zakorzenionego powodu, aby czuć się mniej niż pod wrażeniem konieczności wstania i pójścia, aby usiąść na swoim biurowym krześle, spróbuj udawać uśmiech. Po wszystkim, uśmiechy są dość zaraźliwe i może się okazać, że każdy wokół ciebie zaczyna się uśmiechać też!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz