Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wszyscy wiemy, że ważne jest, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość świeżego powietrza, niezależnie od miesiąca. Jednak w miesiącach letnich każdy ma większą ochotę wyjść na zewnątrz i wygrzewać się na słońcu.

Prawdą jest również, że pogoda w Wielkiej Brytanii nie zawsze jest dla nas łaskawa. Może to być szczyt lata, ale nadal jest szaro i pada! Mimo to warto zaprojektować przestrzeń zewnętrzną, która będzie idealna na letnie miesiące. W ten sposób pracownicy będą zachęcani do wychodzenia na zewnątrz podczas przerw i zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Jeśli nie wiedziałeś, świeże powietrze jest idealne zarówno dla zdrowia, jak i produktywności. Sprawdź tę infografikę, aby uzyskać nieco więcej informacji.

Źródło - https://www.breathingspace.co.uk/blog/infographic-6-ways-that-clean-air-can-benefit-your-health/

Więc, co powinna zawierać Twoja letnia przestrzeń na zewnątrz?

Oczywiście musisz mieć jakiś rodzaj schronienia, aby pracownicy czuli się komfortowo i uniknęli zmoknięcia podczas tych nieuniknionych letnich pryszniców. Drewniana altana w stylu mebli zewnętrznych jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna. Powinieneś również mieć oddzielne miejsca dla osób palących i niepalących, jeśli pozwalasz ludziom palić na swoim terenie.

Posadź kilka kwiatów i drzew i pozwól Matce Naturze wykonać swoją pracę. Przestrzeń będzie wyglądać fantastycznie, a wiele roślin jest również idealnych dla zdrowia, ponieważ pomagają nam czuć się zmotywowanym i zdrowszym!

Upewnij się, że kosze są rozmieszczone strategicznie wokół miejsca, aby ludzie mogli wyrzucać swoje śmieci łatwo i bez robienia bałaganu. Możesz również umieścić stoły piknikowe, aby ludzie mogli jeść swój lunch na zewnątrz. Jeśli masz miejsce, dlaczego nie dodać trochę sztucznej trawy lub nawet lepiej, naturalnej trawy?

Mówiąc najprościej, przestrzeń powinna być zaaranżowana wokół celu, jakim jest zapewnienie ludziom dostępu do naturalnego światła i świeżego powietrza.

Zapewnienie jak największej wygody i atrakcyjności tego miejsca zachęci ludzi do wychodzenia na zewnątrz w czasie przerw w pracy. To zapewni im maksymalną produktywność, gdy wrócą do pracy po południu i oznacza dobrą jakość pracy w całym zakładzie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz