Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy podejmujesz decyzję o zmianie biura, masz milion innych decyzji do podjęcia zaraz potem.

Czy powinieneś całkowicie odnowić biuro i wyburzyć kilka ścian? Czy wystarczy tylko zmiana wystroju? Czego dokładnie potrzebujesz, aby stworzyć zmiany, które chcesz zobaczyć?

Najlepszym pierwszym krokiem jest rozmowa z pracownikami i zapytanie ich, czego oczekują. Mogą mieć kilka świetnych pomysłów, które możesz wykorzystać i stworzyć najlepsze biuro z możliwych. Ale czy kiedykolwiek poważnie zastanawiałeś się nad przejściem na minimalizm?

Zanim potrząśniesz głową i założysz, że minimalistyczne biura są zimnymi i nieprzyjaznymi miejscami, mylisz się! Minimalistyczne biuro może być tak samo ciepłe i przyjazne jak każde inne, wystarczy tylko odpowiednio je połączyć. Nie musi być gładko białe i sterylne od podłogi do sufitu. Możesz dodać kolorowe akcenty, a nawet kilka roślin biurowych tu i ówdzie, aby stworzyć chłodny i piękny wygląd swojej przestrzeni.

Jednak, czy patrzysz na minimalistyczne pomysły projektowania biur lub coś zupełnie innego, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to ocenić swoją przestrzeń.

Robiąc to, można naprawdę wskazać zmiany, które trzeba zrobić i wypracować, czy twoje szorstkie plany będą działać. Zabierz z biura wszystko - dosłownie wszystko. Gdy pokój jest pusty, spójrz na kształt biura i zidentyfikuj wszelkie wady, które musisz naprawić lub obejść. Oceniając biuro ze wszystkim w środku, nie jest możliwe, aby uzyskać prawdziwy odczyt. Biuro zawsze będzie wyglądało na mniejsze, gdy w środku znajdują się meble biurowe, i znacznie większe bez nich.

Następnie pomyśl o rzeczach, których naprawdę potrzebujesz w porównaniu z rzeczami, których nie potrzebujesz. Jest prawdopodobne, że trzymałeś się przedmiotów, które nie są konieczne lub że masz o wiele za dużo mebli biurowych, niż faktycznie potrzebujesz mieć.

To jest naprawdę wszystko, co minimalizm jest w swojej najbardziej podstawowej formie - stripping z powrotem i trzymając się tylko z rzeczy, których potrzebujesz. Następnie można zacząć wprowadzać minimalistyczny sposób myślenia, taki jak rezygnacja z papieru, unikanie odpadów i praca w bardziej elastyczny sposób.

Niezależnie od tego, co planujesz zrobić w swoim biurze, upewnij się, że najpierw je wyczyścisz i przyjrzysz się mu w jego najsurowszej i najbardziej pustej formie. To najlepszy sposób na podjęcie zdecydowanych decyzji, które będą miały pozytywny wpływ na końcowy rezultat.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz