Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem drobnych zmian w swoim biurze?

Być może rozważasz pomalowanie go farbą, a może myślisz o zmianie całości i wyburzeniu ścian, które wydają się zajmować zbyt dużo miejsca. Niezależnie od tego, co myślisz, prawdą jest, że zmiana wystroju lub wyglądu biura może pomóc w rozwiązaniu problemu morale pracowników.

To bardzo prosta zależność, jeśli się nad tym zastanowić. Przy biurkach spędzamy ogromną ilość czasu. Jeśli miejsce, w którym się znajdujesz, jest ciemne, przestarzałe, rzeczy nie działają lub meble biurowe są niewygodne, czy będziesz czuł się najlepiej? Prawdopodobnie nie. Z czasem odbija się to na produktywności, a wszyscy wiemy, do czego to prowadzi - do spadku zysków.

Jeśli jednak coś zmienisz, np. przeprowadzisz remont biura lub po prostu je przemeblujesz, wniesiesz do biura świeżą energię. Poczujesz się w nim jak w nowym miejscu i być może pracownicy będą z niego dumni. Nowoczesne i eleganckie biura odnoszą sukces nie bez powodu - są to miłe miejsca pracy. Kiedy czujesz się dobrze w miejscu pracy, jesteś bardziej skłonny do podejmowania dodatkowych wysiłków, a to z kolei sprzyja współpracy i powstawaniu nowych pomysłów. Wszystko to jest korzystne zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy.

Oczywiście istnieje wiele sposobów na to, aby nowy projekt biura był bardzo zły. Obejrzyj ten film, który mówi o dobrych, złych i brzydkich stronach projektowania biur.

Pod warunkiem, że włożysz dużo starannej rozwagi i pomyślisz o pomysłach na wystrój biura z dużym wyprzedzeniem, masz wszelkie szanse, aby uzyskać to dobrze. Jeśli skonsultujesz się z pracownikami na temat zmian, które chcieliby zobaczyć, z pewnością podniesiesz ich morale. W ten sposób poczują się oni włączeni i docenieni, co samo w sobie bardzo podnosi morale.

Proste zmiany mogą wiele zmienić w samopoczuciu pracowników. Niekoniecznie trzeba wprowadzać zmiany całościowe, może się okazać, że wystarczy kilka poprawek tu i ówdzie. Jednak rozmowa z pracownikami i poznanie ich opinii pozwoli uzyskać lepszy przegląd sytuacji. W końcu to właśnie oni spędzają w biurze najwięcej czasu - mają największe kwalifikacje, aby powiedzieć, co jest w nim dobre, a co wymaga zmiany!

Jeśli więc Twoje biuro boryka się z problemem morale, czy przyczyną może być właśnie biuro?


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz