Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wygląd i wyposażenie sali szkoleniowej ma ogromny wpływ na przebieg organizowanych w niej spotkań, prelekcji, wykładów czy prezentacji. Dzięki przestronnej, wyposażonej w dobrej jakości sprzęt multimedialny oraz nagłośnieniowy sali uczestnicy szkolenia są w stanie przyswoić więcej wiedzy. Szkolenia nie są dla nich wówczas złem koniecznym. Oto elementy, które należą do obowiązkowego wyposażenia każdej profesjonalnej sali szkoleniowej:

Komfortowe meble

Sala szkoleniowa bez odpowiednich stołów, krzeseł, szafek czy biurek nie mogłaby funkcjonować. Pamiętajmy o tym, że szkolenia trwają niekiedy kilka godzin. Spędzenie ich na twardym, niewygodnym krześle to po prostu męczarnia. Trudno wówczas skupić się na temacie szkolenia. Warto zastanowić się nad zastąpieniem tradycyjnych krzeseł, niezwykle komfortowymi i ergonomicznymi fotelami biurowymi. Są one oczywiście droższe i zajmują więcej miejsca, jednak jest to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

Sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy

Zaplecze techniczne sali szkoleniowej wpływa w ogromnym stopniu na jakość szkolenia. Dzięki odpowiednim urządzeniom multimedialnym wykłady i prezentacje mogą być ciekawsze i bardziej zrozumiałe dla uczestników szkolenia. Na natomiast dobre nagłośnienie sprawia, że wszystkie informacje docierają do słuchaczy. Bezprzewodowy mikrofon daje osobie prowadzącej szkolenie dużo swobody. Nie musi ona stać w miejscu, a jest dobrze słyszana w każdym miejscu na sali. Z kolei dobry sprzęt nagłośnieniowy uwalnia uczestników szkolenia od konieczności słuchania szumów, pisków i innego rodzaju zakłóceń.

sala konferencyjna

Właściwe oświetlenie i klimatyzacja

Wyobraźmy sobie szkolenie w sali, w której pot leje się z czoła w wyniku źle działającej wentylacji lub jej braku, a sztuczne oświetlenie męczy oczy powodując ból głowy. Skupienie i nauka staje się w takich warunkach niemożliwe. Dlatego tak ważne jest zadbanie o klimatyzację pomieszczenia oraz jego odpowiednie oświetlenie. W salach szkoleniowych często mają miejsce prezentacje multimedialne. Wymagają one jednak przyciemnienia sali. Warto, więc pomyśleć również o takim rozwiązaniu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz